Інформація про доставку замовлень

Доставка "Новою поштою"

Відправлення замовлень відбувається у день здійснення замовлення та його оплати (виключення складають замовлення, що оформлені під час вихідних та у період свят, такі замовлення оформлюються пріорітетно на наступний робочий день).

Середній термін доставки замовлень з інтернет магазину "Ua-spirit.com через Нову пошту складає 1-2 дні (можуть бути виключення у звязку із розташуванням Вашого населеного пункту). Доставка замовлення відбувається або на склад транспортної компанії, або на адресу покупцю. Доставка замовлень на суму від 1500 грн відбувається за наш рахунок (умова не діє у період акцій, розпродажів та BLACKFRIDAY).
Важлива інформація! Ми переконливо рекомендуємо перевіряти отримані  посилки на предмет механічних пошкоджень упаковки та товару у присутності преставника компаніїї. У разі вивялення пошкоджень Ви отримуєте можливість або відмовитись від посилки або написати компанії претензію.

Оплата вартості доставки замовлення відбувається на складі компанії або кур"єру. Тарифи на доставку замовлення формуються компанією-перевізником, адміністрація нашого інтернет магазину жодним чином не може на них впливати. Для отримання замовлення необхідно пред"явити посвідчення особи (паспорт, водійське посвідчення тощо).Після оформлення відправлення нашими працівниками Ви будете проінформовані про номер ТТН нашими працівниками для подальшого трекінгу.
Top